BNP Paribas – Najlepszy kredyt na rynku

Kredyt gotówkowy nr 1 może zachęcać wyjątkowo niskim oprocentowaniem zadłużenia – 8,90% a także korzystnym i najtańszym całkowitym kosztem kredytu wśród dostępnych ofert – RRSO wynosi zaledwie 10,50%. Dla osób, którym zależy na jak najmniejszych wydatkach związanych z zaciągniętym zobowiązaniem, to świetna usługa, która gwarantuje duży komfort i przede wszystkim niewielkie koszty dodatkowe, co spowodowane jest między innymi tym, że bank zrezygnował z opłaty za udzielenie kredytu czyli prowizji. Ponadto usługobiorca nie jest zobowiązany do ubezpieczenia kredytu. Aby złożyć wniosek o kredyt gotówkowy Paribas Bank nie wymaga także założenia konta osobistego lub skorzystania z innych usług jakie świadczy BNP.

Najwyższa możliwa kwota jaką oferuje bank to 150 000 złotych. Zanim jednak zdecydujemy się na tak wysokie zobowiązanie musimy pamiętać, że kwota ta zależy od zdolności kredytowej i jest indywidualnie wyznaczana przez bank. Mamy jednak możliwość na skuteczne zwiększenie swojej zdolności poprzez wydłużenie okresu spłaty, tym sposobem zyskamy nie tylko mniejsze raty konieczne do uregulowania ale także instytucja będzie skłonna udzielić nam wyższego zobowiązania. Najdłuższy okres kredytowania, wyznaczony przez bank to 7 lat, co daje kredytobiorcy aż 84 miesięczne raty. Jest to wygodny i elastyczny czas w którym możemy dostosować spłatę zadłużenia do własnych możliwości.

Najtańszy kredyt w rankingu sierpnia zapewnia także minimalne formalności oraz szybki dostęp do kredytowanych funduszy. Zarówno decyzja kredytowa jak i wypłata gotówki może nastąpić tego samego dnia w którym został złożony wniosek, lub kolejnego dnia roboczego. To z pewnością dobra wiadomość dla osób, którym zależy nie tylko na kosztach zadłużenia ale biorą również pod uwagę czas realizacji usługi.

Najtańszy kredyt gotówkowy – promocja BNP

Nie ulega wątpliwości, że Paribas Bank dąży do tego aby kredyt gotówkowy, który znajduje się w ofercie instytucji był kojarzony właśnie z tym, że oferuje najtańsze całkowite koszta pożyczki gotówkowej. Nic tak nie działa na potencjalnych konsumentów jak informacja o promocji, szczególnie takiej, która ma być gwarancją najniższych opłat, a właśnie taką akcję promuje BNP, "Gwarancja Najniższego Całkowitego Kosztu Kredytu" – nawet jeżeli inny bank zaoferuje nam mniejsze odsetki, Paribas dostosuje swoją ofertę tak aby nadal pozostawała dla nas tą najatrakcyjniejszą. Warunki jakie muszą zostać spełnione do tego by móc skorzystać z gwarancji to wybranie kredytu o wartości równej lub większej niż 20 000 złotych oraz posiadanie rachunku osobistego w banku Paribas.

Najtańszy kredyt w rankingu sierpnia – podsumowanie

Oferta kredytu gotówkowego w Paribas Banku jest bardzo dobra ze względu na niskie oprocentowanie a także dogodne warunki umowy, które będą z pewnością atrakcyjne dla wielu osób potrzebujących dodatkowych środków z banku. Decyzja o podjęciu zobowiązania powinna być jednak starannie przemyślana i aby uchronić się przed problemami wynikającymi min. z niemożliwości spłaty kredytu, warto przemyśleć dokładnie to ile gotówki potrzebujemy i w jaki sposób spłata pożyczki wpłynie na nasze fundusze. Podpisanie umowy będzie nas bowiem wiązać z bankiem na wiele miesięcy i warto zadbać o to aby w przyszłości nie żałować swojej decyzji.