Do treści | Do menu | Do wyszukiwania

Tag - kredyt gotówkowy

Kanał wpisów - Kanał komentarzy

poniedziałek, październik 23 2017

Czy warto zgłosić się do banku detalicznego po kredyt gotówkowy?

Banki detaliczne zdecydowanie przodują w kategorii udzielania atrakcyjnych kredytów gotówkowych. Mają doświadczenie, ogromny kapitał, wyrobioną bazę klientów. Do tego nie podejmuję wielkiego ryzyka i zazwyczaj z niepewnych kredytobiorców banki detaliczne po prostu rezygnują. Współpraca z osobami zbyt mocno ryzykownymi nikomu się nie opłaca. Czy jednak na pewno? Niektóre instytucje finansowe, wywodzące się przede wszystkim z sektora pozabankowego widzą w ryzykownych klientów, których nie chce bank szansę na pokaźne zyski. Jak to się dzieje?

Kontynuuj czytanie...

czwartek, sierpień 17 2017

Wymagania formalne

Aby móc otrzymać kredyt gotówkowy, którego pełna suma przekazywana jest kredytobiorcy w formie przelewu na konto, bądź też gotówki, wypłacanej w banku udzielającym takiego kredytu, należy zwykle dysponować następującą dokumentacją: dwoma dowodami, potwierdzającymi tożsamość, aktualnym zaświadczeniem oraz, w przypadku emerytów i rencistów, decyzją o przyznaniu takiego świadczenia i ostatnim „odcinkiem” renty lub emerytury. Osoby prowadzące działalność gospodarczą winny legitymować się m.in. dokumentami rejestrowymi, dokumentami, stanowiącymi potwierdzenie uzyskiwania przychodów oraz aktualnymi zaświadczeniami z Urzędu Skarbowego i ZUS-u, potwierdzającymi brak zaległości w uiszczaniu składek.

Gdy wniosek kredytowy zostanie złożony, strona kredytobiorcza otrzymuje wstępną informację o potencjalnym posiadaniu zdolności kredytowej i zapoznaje się z harmonogramem spłat. Następnym etapem postępowania jest weryfikowanie historii kredytowej wnioskodawcy – źródłem informacji na ten temat jest Biuro Informacji Kredytowej. W przypadku, gdy strona, ubiegająca się o kredyt, posiada inne zobowiązania tego typu i są one regularnie spłacane, stanowi to argument za tym, aby wydana została pozytywna decyzja kredytowa. money-2331220_640.jpg

Kontynuuj czytanie...

wtorek, kwiecień 11 2017

Gdzie szukać szybkiej pożyczki?

photo__17_.jpg Zdarzają się takie sytuacje, że potrzebujemy szybkiego zastrzyku gotówki na prezent czy też opłacenie zaległych rachunków. Bank nie jest tutaj koniecznością, gdyż wiele firm oferuje szybkie pożyczanie pieniędzy.

Gdzie po szybką pożyczkę?

Naszym priorytetem jest uzyskanie pożyczki jeszcze tego samego dnia a najlepiej jeśli w ciągu kilku godzin dostalibyśmy pieniądze do ręki. Krążą takie opowiadania, że ktoś dostał kredyt gotówkowy od razu. Trzeba przyznać, że to całkiem nierealne, ale opowieści okazały się jednak prawdziwe. Wszystko zależy od biurokracji konkretnej firmy, która oferuje pożyczki gotówkowe od ręki. Niektóre z nich oferują pieniądze od ręki nawet w ciągu 20 minut co jest naprawdę niesamowitym wynikiem. Weryfikacja klienta następuje bardzo szybko co ułatwia załatwienie formalności. Warto wspomnieć, że te imponujące wyniki powstały za sprawą wykonywania przelewów wewnętrznych pomiędzy konkretnymi bankami. Można także pominąć etap weryfikacji numeru konta klienta, która polegała na przelaniu jednego grosza na konto firmy zajmującymi się kredytami gotówkowymi.

Kontynuuj czytanie...

środa, wrzesień 21 2016

Kredyt na ferie zimowe

Okres ferii zimowych to okres wzmożonych wydatków finansowych, na co trzeba się uprzednio przygotować. Warto pomyśleć wtedy o małym kredycie gotówkowym na niewielki okres czasu, a banki oczywiście oferują nam takie kredyty, i to w atrakcyjnych wersjach. Nie da się ukryć, że kredyt gotówkowy przyda się zwłaszcza rodzinom niezbyt zamożnym, które chcą zafundować sobie i bliskim odpoczynek od pracy oraz szkoły zwłaszcza, że nie zdarza się to zbyt często. Kredyt na ferie to dobre rozwiązanie, jeśli jesteśmy przekonani o tym, że nasze finanse pozwolą nam w szybkim tempie takie zobowiązanie finansowe wobec banku uregulować. Na całe szczęście takich ofert w sieci internetowej znaleźć można multum, także każda zainteresowana osoba powinna prędzej czy później znaleźć coś fajnego dla siebie. W pierwszej kolejności należy jednak określić to, dokąd chcemy wyjechać z rodziną oraz jaki konkretnie kredyt gotówkowy nas zainteresuje. Jeżeli będą to przykładowo 4000 złotych, to na pewno banki nie będą nam robić większych problemów z jego przyznaniem, zwłaszcza gdy nasza zdolność kredytowa nie jest zbyt niska, a nasza historia kredytowa prezentuje się obiecująco.

Z reguły kredyt na ferie zaciąga się na okres jednego roku, mamy wtedy pewność tego, że takie zobowiązanie finansowe nie będzie nas męczyło przez długi okres czasu, a rata takiego kredytu nie będzie zbyt wysoka. Przed ostateczną decyzją trzeba jednak dokładnie przeanalizować wszelkie możliwe oferty za pomocą porównywarek kredytów na ferie online. W ten sposób przekonamy się na własne oczy, które banki oferują nam najlepsze rozwiązanie kredytowe na zimę. Z pomocą mogą nam przyjść również bankierzy w placówkach banków, którzy szybko przygotują dla nas najlepszą ofertę śladem naszych zarobków. Trzeba się też dobrze zastanowić nad tym, czy taki kredyt gotówkowy ubezpieczyć, ale jeżeli zaciągniemy go na krótki okres czasu, to raczej nie warto się tym przejmować chyba, że będzie to odgórny wymóg banku, a tak również się zdarza.

Rankingi kredytów na ferie są ogólnodostępne, a zapoznać się z nimi może praktycznie każdy, nawet bez wychodzenia z domu. Za pośrednictwem takich rankingów przygotowywanych przez najlepszych specjalistów z branży i stale aktualizowanych poszerzymy swoją wiedzę na temat takich kredytów, a ostateczna decyzja nie będzie już dla nas trudnością. Kredyt gotówkowy to swego rodzaju stres dla pożyczających, ale ferie zimowe są raz do roku i każda rodzina chętnie wybrałaby się na jakąś wycieczkę, a kredyt na ferie może im w tym pomóc. Przy jego wyborze warto też sugerować się tym, które konkretnie oferty nie posiadają w umowie konieczności płacenia prowizji za udzielenie kredytu, okiem należy też rzucić na oprocentowanie kredytu, aby nie było ono za wysokie. Banki idą jednak w dzisiejszych czasach na rękę klientom, także nie ma się co dziwić, że popularność kredytów na ferie stale rośnie i raczej nie zanosi się na to, aby coś pod tym względem miało się zmienić w najbliższej przyszłości na gorsze.