Do treści | Do menu | Do wyszukiwania

Tag - pożyczka gotówkowa

Kanał wpisów - Kanał komentarzy

poniedziałek, październik 23 2017

Czy warto zgłosić się do banku detalicznego po kredyt gotówkowy?

Banki detaliczne zdecydowanie przodują w kategorii udzielania atrakcyjnych kredytów gotówkowych. Mają doświadczenie, ogromny kapitał, wyrobioną bazę klientów. Do tego nie podejmuję wielkiego ryzyka i zazwyczaj z niepewnych kredytobiorców banki detaliczne po prostu rezygnują. Współpraca z osobami zbyt mocno ryzykownymi nikomu się nie opłaca. Czy jednak na pewno? Niektóre instytucje finansowe, wywodzące się przede wszystkim z sektora pozabankowego widzą w ryzykownych klientów, których nie chce bank szansę na pokaźne zyski. Jak to się dzieje?

Kontynuuj czytanie...

wtorek, kwiecień 11 2017

Gdzie szukać szybkiej pożyczki?

photo__17_.jpg Zdarzają się takie sytuacje, że potrzebujemy szybkiego zastrzyku gotówki na prezent czy też opłacenie zaległych rachunków. Bank nie jest tutaj koniecznością, gdyż wiele firm oferuje szybkie pożyczanie pieniędzy.

Gdzie po szybką pożyczkę?

Naszym priorytetem jest uzyskanie pożyczki jeszcze tego samego dnia a najlepiej jeśli w ciągu kilku godzin dostalibyśmy pieniądze do ręki. Krążą takie opowiadania, że ktoś dostał kredyt gotówkowy od razu. Trzeba przyznać, że to całkiem nierealne, ale opowieści okazały się jednak prawdziwe. Wszystko zależy od biurokracji konkretnej firmy, która oferuje pożyczki gotówkowe od ręki. Niektóre z nich oferują pieniądze od ręki nawet w ciągu 20 minut co jest naprawdę niesamowitym wynikiem. Weryfikacja klienta następuje bardzo szybko co ułatwia załatwienie formalności. Warto wspomnieć, że te imponujące wyniki powstały za sprawą wykonywania przelewów wewnętrznych pomiędzy konkretnymi bankami. Można także pominąć etap weryfikacji numeru konta klienta, która polegała na przelaniu jednego grosza na konto firmy zajmującymi się kredytami gotówkowymi.

Kontynuuj czytanie...