Oferty lokat krótkoterminowych.

0
129

Lokata na nowe środki plus w Idea Banku.

Lokata na nowe środki plus jest lokatą przygotowaną przez Idea Bank. Jest to depozyt zakładany na okres jednego miesiąca na jaki możemy wpłacić od 500 złotych do 1 mln złotych. Lokata ma oprocentowanie progresywne w wysokości 3% w skali roku. Z oferty mogą skorzystać wszyscy klienci banku, bez konieczności zakładania w nim konta osobistego. Możemy wpłacić na lokatę dowolne środki. Jest to lokata nieodnawialna z roczną kapitalizacją odsetek. Jej zerwanie pozwala na zachowanie części wypracowanych odsetek. Założymy ją na trzy sposoby: w oddziale Idea Banku, przez telefon lub przez internet.

Lokata mobilna w Getin Banku.

Getin Bank oferuje swoim klientom lokatę mobilną z oprocentowaniem stałym w wysokości 3% w skali roku. Jest to depozyt jaki można założyć na okres dwóch miesięcy wpłacając na niego od 500 złotych do 10 000 złotych. Do skorzystania z oferty wymagany jest bezpłatny rachunek osobisty. Lokatę może założyć nowy i obecny klient banku wpłacając na nią tylko nowe środki. Odsetki kapitalizowane są na koniec okresu, a depozyt ma charakter odnawialny. Możemy ją założyć w oddziale banku lub przez internet. Bank nie wprowadził ograniczeń co do maksymalnej ilości lokat jakie może założyć jeden klient. Jest jednak gwarancja banku, że jeżeli zerwiemy lokatę przed czasem utracimy wszystkie odsetki jakie udało się na tej lokacie zgromadzić.

Lokata WELCOME w Lion’s Banku.

Lion’s Bank proponuje lokatę krótkoterminową zwaną lokatę WELCOME. Jest to depozyt jaki można założyć na okres 40 dni. Zakres kwot na tej lokacie to przedział od 350 000 złotych do maksymalnie 600 000 złotych. Oprocentowanie na lokacie jest stałe w wysokości 3% w skali roku. Jest to ciekawa propozycja, z tego względu, że do skorzystania z oferty nie musimy nawet posiadać w Lion’s Banku żadnego konta bankowego, ani też nie musimy dobierać innych produktów. Depozyt możemy założyć w tylko i wyłącznie w oddziale banku. Jest ograniczenie co do maksymalnej liczby lokat jakie może założyć jeden klient, a mianowicie można założyć tylko jedną taką lokatę i tylko pod warunkiem, że wcześniej nie było się klientem Lion’s Banku lub Idea Banku. Jest to jeden z warunków skorzystania z oferty tej lokaty bankowej.

Zobacz także:  Porównywarka lokat- czemu ma służyć